Organisatie

Het St. Nicolaaslyceum vormt samen met het Fons Vitae Lyceum en het St. Ignatiusgymnasium de Stichting Voortgezet Onderwijs Amsterdam-Zuid (SVOAZ). De drie scholen werken op veel gebieden met elkaar samen en kunnen zo hun hoge onderwijskwaliteit waarborgen. Meer informatie over SVOAZ vindt u op www.svoaz.nl.

Schoolleiding van het St. Nicolaaslyceum

De schoolleiding van het Nicolaas bestaat uit de rector en de twee conrectoren. Samen met de afdelingsleiders vormen zij het managementteam.

Rector

Mw. drs. J.E.J. Rutten



020 204 46 15



jrutten@nicolaas.nl



Conrector onderbouw en plv. rector



Mw. M. Lodeweges



020 204 46 02



mlodeweges@nicolaas.nl 

Conrector bovenbouw en personeel

Dhr. drs. R. Schrama



020 204 46 03



rschrama@nicolaas.nl  

Afdelingsleiders



Eerste klas



Mw. R. Dahlhaus



020 204 46 41



rdahlhaus@nicolaas.nl







Tweede klas



Mw. A.W. van As



020 204 46 42



avanas@nicolaas.nl  







Derde en vierde klas vwo



Mw. M.B. van der Grijp



020 204 46 43



mvandergrijp@nicolaas.nl







Derde, vierde en vijfde klas havo



Dhr. R.J.C. Francken MEd



020 204 46 44



rfrancken@nicolaas.nl 

Vijfde en zesde klas vwo



Dhr. drs.  L.W.L. Hilkens



020 204 46 45



lhilkens@nicolaas.nl